Zarabiaj pieniądze na swój sposób. Pracuj z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Roamler daje ci możliwość pracy z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Wystarczy ci jedynie smartfon. Możesz zostać ekspertem z zakresu swoich ulubionych działań lub wzmocnić swoje umiejętności, próbując różnych zadań oferowanych przez Roamler. Każdemu zadaniu towarzyszy wcześniejszy trening i wsparcie w czasie rzeczywistym.

Wraz z czasem, lepiej będziesz wykonywać swoje działania, dzięki czemu będziesz otrzymywać wyższe wynagrodzenie. Co więcej, zawsze będziesz zarabiać za wykonaną pracę. Otrzymasz dostęp do swojego konta Roamler, aby móc w dowolnym czasie wypłacić zgromadzone pieniądze.

Jaką pracę oferujemy?
Oto trzy przykłady.

Zarabiaj podczas zakupów. Dużym markom, które chciałyby wiedzieć, jak ich produkty przedstawiane są w sklepach, oferujemy audyty rynku detalicznego. Twoje zadanie polega na zebraniu informacji o promocjach, cenach, rozmieszczeniu oraz dostępności produktów. Czasami będziesz musiał też zadać kilka pytań właścicielowi sklepu lub postawić się w roli tajemniczego klienta.

Jaką pracę oferujemy?
Oto trzy przykłady.

Masz samochód? Lubisz przebywać za kierownicą? Co powiesz na zarabianie poprzez dostatecznie paczek? Najwięcej punktów dostaw znajduje się w niewielkiej odległości od miejsca ich odbiorców. Twoje zadanie polegałoby na dostarczaniu przesyłek w postaci artykułów spożywczych czy innych produktów zakupionych online. Jest to prosta praca, dzięki której uszczęśliwisz wielu konsumentów.

Jaką pracę oferujemy?
Oto trzy przykłady.

Co powiesz na pracę jako instalator, którego zadanie polega na konfiguracji urządzeń elektronicznych, na przykład termostatów? Może to wydawać się skomplikowane, ale po przejściu szkolenia, zobaczysz, że jest to łatwe i przyjemne. Dzięki aplikacji Roamler, możesz zaplanować prace instalacyjne na cały dzień lub po prostu na kilka godzin wieczornych. Za każdym razem, gdy ukończysz instalację, natychmiast otrzymasz za nią wynagrodzenie.

Jak
możesz zacząć?

ZAREJESTRUJ SIĘ Rozpocznij, pobierając naszą aplikację Roamler z App tore lub Play Store, a następnie zarejestruj się. W zależności od miejsca, w którym się znajdujesz, możliwe, że będziesz musiał posiadać kod zapraszający do rejestracji. Możesz go znaleźć na naszych profilach na portalach społecznościowych.

SPEŁNIJ WARNKI zapisz się na wykonywanie zadań, które najbardziej cię interesują. Uzyskaj dostęp do naszych podstawowych programów szkoleniowych, aby pozyskać nowe umiejętności, których potrzebujesz, aby otrzymać pełny certyfikat.

PRACUJ Teraz czas na wykorzystanie swoich umiejętności w praktyce, wykonując zadania, które najbardziej im odpowiadają. Zostań swoim szefem i ciesz się wolnością pracy z dowolnego miejsca i w dowolnych godzinach.